Categories
Uncategorized

Partners

Categories
Uncategorized

Agent

AgencyPersonE-mailMobileLocationRegion/s
360 Degree Agency
Veronica Verissimo
veronica@360degree.agency
0434 031 979
Sydney
Brazil and Europe
AIP Education
Ishwar Dhakal
ishwar@aipedu.com
South Asia
Alfa Beta Education
Mr. Simon
simon.dahal@alfabetaedu.com
977 984-1604755
Sydney
South Asia
Apollo International
Stephan Narayan
stephan@apollointl.com.au
0402 647 474
Sydney
South Asia; Australia, Bangladesh and Nepal
Arora Foreign Education Consultant Provate Limited
Sukhjeet Chahal
afecindia.marketing34@gmail.com
South Asia
Atlas Migration
Maurice Bisaccia
maurice@atlasmigration.com
02 9131 4477
sydney
Europe
AUSNZ Education
Mr. Jatin
admissions@ausnzeducation.com.au
South Asia
Aussie You Too
Marta Caparros Sole
hello@aussieyoutoo.com
Byron Bay
LATAM and Europe
Aussizzgroup
Tianii Tran
tianii.tran@aussizzgroup.com
0452 442 021
sydney
South Asia
Australia Online
Michal Sestak
michal@australiaonline.agency
0413 829 546
Sydney
LATAM, Europe
Australia Study
Wojtek Wawrzyrky
wojtek@australiastudy.net.au
Sydney
Europe, LATAM, SEA
Beacon
Mr. Rudra
rudra.beacon@gmail.com
South Asia
Bluesky Immigration and Students Consultancy
Shayaz Khan
info@blueskyconsultancy.com
0423 376 786
Sydney
South Asia
Bravo Immigration
Luciana Rodriguez
luciana@bravomigration.com.au
Sydney
Brazil
BridgeBlue Global Education
Peter Kovach
peter@bridgeblueglobal.com
0437 400 026
Sydney
Europe and Asia
Bridgemarks Education Solutions
Alex Markowski
alex@bridgemarks.com
0420 230 718
Sydney
Europe and South Asia
Brightannica
Eric TJANDRA
admin3@brightannica.com
sydney
SEA and Europe
Brilliant Education and Education Services
Ms Kalpana Basnet
info@brilliantedunepal.com
South Asia
Cambridge Educational Services
Ms. Ruhi
duggalrupesh@cambridgedu.com,ruhi@cambridge.services
9888516262
Melbourne, Sydney, Adelaide
South Asia
Catch Up Education
Sylvain Lolley
contact@catch-up.education
0449 262 770
Brisbane
France and French Polynesia
CECA
Rahul Lourenco
bdm2.sydney@ceca.com.au
02 9169 7960
Sydney
Asia and SEA
College Search
Dinesh Koirala
dinesh.collegesearch@gmail.com
424188410
Sydney
South Asia
Core Consultants
Mr Omar Khan
info@coreconsultant.co.uk
South Asia
Destino Australia
Ernesto Galindo
ernesto@destinoaustralia.com.mx
0450 494 720
Sydney
LATAM
Direction Australia
Maricela Morales
m.morales@directionaustralia.com
0433 407 325
Sydney
LATAM
Discover Matrix Pty Ltd
Komal Nanda
admissions5@discovermatrix.com
9198104376943
E Plus Global
Chetan Barot
chetan@eplus.global
South Asia
Educonnecting Pty Ltd
Jorge
info@educonnecting.com
Edugate Pty Ltd
Rami Elnaboulsi
rami@edugate.com.au
0416 808 841
Sydney
Europe, ME
EduHub Global
Bikash Bhujel
EOI@eduhubglobal.com.au
bikash@eduhubglobal.com.au
0426 170 509
Sydney
South Asia
EMK Global Pty Ltd
Ms Elize Nguyen
contact@emkglobal.com.au
0450 525 288
Sydney
South Asia and SEA
EVICON Australia
Zohaib Khan; Kashif Khan (CEO)
marketing@evicon.com.au
kashif@evicon.com.au
Melbourne
Oceania
Expert Education (Vantage Consulting)
Prashanna Dahal
prashanna.dahal@experteducation.com.au
0426 056 536
Sydney
South Asia
First One Education
Ahmet Ertan
info@firstedumigration.com.au
02 9267 0718
sydney
All
G4Seven Immigration
Mr. Garry
garryg4seven@gmail.com , g4sevenimmigration@gmail.com
89 9960 0047
Melbourne
South Asia
Global Study Partners
Nicole Zabbal
nicole@globalstudypartners.com
0425 560 527
Sydney
All
Go Study
Jacopo Cornoa
gaya.basyle@gostudy.com.au
Sydney
Oceania and Europe
Growpro Experience Pty Ltd
Andrea Murillo
andrea.murillo@growproexperience.com
52 5527 453 644
Sydney
LATAM, Europe
Horizon Overseas Studies Private Limited
Mr Rajesh Kumar Sharma
study@thehorizon.in
#ERROR!
South Asia
HUB-EDU
Simon Boncukcu
turkey@hubedu.com.au
0434 195 086
Sydney
Oceania and ME
I World Study Education Agency
Sydney
Asia and South Asia
ICN Japan
Jun Hirose
jun_hirose@johokan.jp
02 9267 3318
Sydney
Japan
INDOZ Overseas Australia
Mr Ankur Narang
ANKUR.NARANG@INDOZOVERSEAS.COM
14165625496
South Asia
Information Planet
Olga Romanova
olga.romanova@informationplanet.com
0425 699 992
Sydney
LATAM and Europe
IOA Group (Infinite Group)
Mrinalini Peer
mrinalini@infinitegroup.org
911149146161
Sydney
South Asia
Keen Education Consultant
Mr. Shakeel Sharma
australiakeen@gmail.com, keeneducationconsultant@gmail.com
96 4607 1474
South Asia
KIEC
Mr. Shyam
shyam.dahal@kiec.edu.np
#ERROR!
Sydney
South Asia
KLIC Consultant
Mr. Dixit
klic.consultant@gmail.com
99 9927 1711
South Asia
Kumar Direct
Ashwin Patel
offer@kumardirect.com
kumardirect@kumardirect.com
919825008400
Melbourne
South Asia
Latino Australia - LAE
Simona Baena
sydney@lae-edu.com
02 9290 2446
Sydney
LATAM and Europe
Lets Go Planet
Vincenzo Marroni
Vincenzo@letsgoplanet.com
0412 685 862
Sydney
Europe
Letsgostudy
Karla Perez
sydney@letsgostudy.com.au
0412 801 330
Sydney
Link House
Juliana Jaramillo
accounts@linkhousegroup.net
Meta Australia
Ciro Di Girolamo
ciro@metaustralia.com.au
0416 520 885
Melbourne
Europe
Miles Ahead Immigration Consultants
Mr Vijay Pratap
info@milesimmigration.com
South Asia
My Learning Cycle Digital Private Limited (Bobby Gill)
Bobby Gill
info@bobbygill.in
South Asia
My OzStudy
Camila Canon
admissions@myozstudy.com.au
0478 326 582
Sydney
LATAM
NEXCO Consultants
Asif Chaudhary
asif@nexco.com.au
Sydney
South Asia
Nmark
Mr. Naseeb
nabin@nmark.edu.np
9856037138
South Asia
Nomadas Experience
Marcela Escobar
marcela.escobar@nomadasexperience.com
0481 837 167
Sydney
LATAM
October Education Pty Ltd
Narren Aryal
info@octoberedu.com
97714445456
South Asia
Open 4 Australia & Co Pty Ltd
Pedro Munoz
pedro@openforaustralia.com
0430 797 389
Sydney
LATAM
Opportunities International Pty Ltd
Colin Furphy
colin.furphy@opportunitiesinternational.com.au
0422 712 717
Sydney
LATAM and Europe
Oz Trip Services
Enrique Lombardia Rodriguez
accounts@oztripservices.com
Pacific Centre
Gabriella Maruyama
info@pacific-center.com.au
Sydney
Brazil and Europe
Passion Overseas Visa Consultants
Arjun Sharma
businessforpassion@gmail.com
919888044234
South Asia
Pathfinder International Education
Mr. Rajan
info@pathfinders.com.np
Kathamndu & CHitwan
South Asia
Puravida Study Pty
Mr Luis Ulloa
luis@puravidastudy.com.au
Sydney
LATAM, Brazil
Puri Educational and Immigration Services
Jagdeep Singh
info@puriimmigration.com
919876633937
South Asia
Rightway Airlinks
Mr. Tyagi
rightwayairlinks@gmail.com
75 2899 9966
Melbourne
South Asia
Scholar Hub Pty Ltd
Upasana u Rai
info@scholarhub.com.au
02 9279 2775
Sydney
Asia
Smart Education
Tamer Bucakli
tamer@smartedu.com.au
0450 402 043
Sydney
Turkey
Smart Study
Ms Parneet Kaur
international@smartstudy.net.in
South Asia
Stay Global
Danilo Avalone
Danilo@stayglobal.com.au
02 8668 5213
Sydney
Brazil
Stellar Education & Visa Centre
Mr Patrick Sirisawat
patrick@stellaraustralia.com
02 9212 7489
Sydney, Laos, Thailand
Southeast Asia, Middle East
Study Bird
Gaetan Graziano
gaetan@studybird.com.au
Sydney
Europe
Study First Group Pty Ltd
Karla Martinez
accounts@studyfirstaustralia.com
449861685
Melbourne
Study Square Australia Ltd
Saurabh Baid
saurabh.baid@studysquare.com
Melbourne
LATAM
Study World
Ms. Renu
studyworldindia5@gmail.com
South Asua
Tara International Education
Raju Dallakoti
raju@taraedu.com
Sydney
South Asia
Target Visa Consultancy PVT LTD
Arvinder Singh
onshore@targetvisa.co
911814656565
South Asia
The Study Soultion
Mr Arif Hussain
info@thestudysolution.org
South Asia
Think Higher Education & Migration Consultants
Aneel Khowaja
info@thinkhigher.com.au
61 3 8676 0548
Melbourne
South Asia
TMA Consultancy
Indra Pokhrel
indra.tmaedu@gmail.com
South Asia
Trivedi Overseas Education Services
Mr Sukant Nain Trivedi
ceo@trivedioverseas.com
9198115201706
South Asia
Universal Visa
Mr. Aseem
info@universalvisa.com.au
99 9617 7220
South Asia
University Hub
Alessandra Crisanto
alessandra@universityhub.com
#ERROR!
USA, India based.
Global
Vantage
prashanna.dahal@experteducation.com.au
02 9269 0070
Sydney
South Asia
Veta Education Consultancy
Katherin Salazar
katherine@australiaveta.com.au
Visa Application Australia
Lesley Rogan
lesley@visaapplicationaustralia.com
0410 878 810
Sydney
Europe and North America
We Move Experience
Juan Jose Carrasco
hello@wemoveexperience.com
West 1
Giulina
jurich@west1.com.au
Western Overseas Study Abroad
Pardeep Balyan
pardeep@western-overseas.com
919876008939
Melbourne
South Asia
Westford Education
Ms. Sonee
westford.np@gmail.com
977 9851148919
Kathmandu
South Asia
Yes Education
Joni Tjhin
joni@yesedugroup.com.au
02 9189 2324
Sydney
South Asia and SEA
Yes Study Australia ABC Ltd
Boyan Pgtkovski
angelica@yesstudyaustralia.com
Your Aussie Life
Paula Barco
paula.barco@youraussielife.com
03 9001 8684
Melbourne



Categories
Uncategorized

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Categories
Uncategorized

Suspendisse facilisis ultricies eros

Nullam egestas rhoncus enim, a dictum libero consequat sit amet. Aliquam sit amet dui nec tortor placerat euismod. Etiam malesuada nulla pellentesque diam pulvinar porttitor. Mauris tincidunt ornare finibus. Integer tempus nibh id ornare mattis. Praesent efficitur, ligula vitae posuere ultricies, eros velit hendrerit metus, sit amet consectetur quam augue eu nulla. Duis porttitor, risus at suscipit fermentum, nibh lorem pretium orci, non suscipit purus dolor a mauris. Ut suscipit arcu ut nunc efficitur, vel lobortis diam auctor. Curabitur faucibus urna hendrerit mauris tempor feugiat. Nullam vel aliquet ex, vel vestibulum massa. Proin vitae libero condimentum, maximus dolor eget, volutpat turpis. Etiam efficitur iaculis efficitur.

Categories
Uncategorized

Nullam egestas rhoncus enim

In vel euismod augue. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Cras euismod turpis nec turpis sagittis, sit amet dapibus arcu sollicitudin. Etiam aliquet neque sit amet elit aliquam pretium. Nunc laoreet, mi vitae faucibus congue, ipsum lectus iaculis nibh, at rutrum erat mi nec sem. Donec nunc turpis, bibendum placerat erat non, fermentum tincidunt odio. Quisque facilisis tortor quis massa lobortis tempus.

Nullam egestas rhoncus

Categories
Uncategorized

Quisque eu sagittis tortor, eget eleifend ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam felis erat, pharetra quis molestie ac, maximus at orci. Curabitur at ex ullamcorper, hendrerit ante at, mollis neque. Curabitur non scelerisque magna. Quisque eu sagittis tortor, eget eleifend ipsum. Sed viverra orci posuere, ornare massa eget, malesuada leo. Maecenas sed nisl sit amet purus sodales blandit. Nunc tortor nunc, elementum et purus vestibulum, venenatis aliquet eros. Maecenas eros massa, congue vel enim a, porta finibus nibh. In varius congue ante eu efficitur. Curabitur cursus urna at pellentesque lobortis. Maecenas scelerisque magna non turpis imperdiet, eleifend tincidunt velit blandit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras non justo lorem.