Categories
Uncategorized

Partners

Categories
Uncategorized

Agent

AgencyPersonE-mailMobileLocationRegion/s
360 Degree AgencyVeronica Verissimoveronica@360degree.agency0434 031 979SydneyBrazil and Europe
AIP EducationIshwar Dhakalishwar@aipedu.comSouth Asia
Alfa Beta EducationMr. Simonsimon.dahal@alfabetaedu.com977 984-1604755SydneySouth Asia
Apollo InternationalStephan Narayanstephan@apollointl.com.au0402 647 474SydneySouth Asia; Australia, Bangladesh and Nepal
Arora Foreign Education Consultant Provate LimitedSukhjeet Chahalafecindia.marketing34@gmail.comSouth Asia
Atlas MigrationMaurice Bisacciamaurice@atlasmigration.com02 9131 4477sydneyEurope
AUSNZ EducationMr. Jatinadmissions@ausnzeducation.com.auSouth Asia
Aussie You TooMarta Caparros Solehello@aussieyoutoo.comByron BayLATAM and Europe
AussizzgroupTianii Trantianii.tran@aussizzgroup.com0452 442 021sydneySouth Asia
Australia OnlineMichal Sestakmichal@australiaonline.agency0413 829 546SydneyLATAM, Europe
Australia StudyWojtek Wawrzyrkywojtek@australiastudy.net.auSydneyEurope, LATAM, SEA
BeaconMr. Rudrarudra.beacon@gmail.comSouth Asia
Bluesky Immigration and Students ConsultancyShayaz Khaninfo@blueskyconsultancy.com0423 376 786SydneySouth Asia
Bravo ImmigrationLuciana Rodriguezluciana@bravomigration.com.auSydneyBrazil
BridgeBlue Global EducationPeter Kovachpeter@bridgeblueglobal.com0437 400 026SydneyEurope and Asia
Bridgemarks Education SolutionsAlex Markowskialex@bridgemarks.com0420 230 718SydneyEurope and South Asia
BrightannicaEric TJANDRAadmin3@brightannica.comsydneySEA and Europe
Brilliant Education and Education ServicesMs Kalpana Basnetinfo@brilliantedunepal.comSouth Asia
Cambridge Educational ServicesMs. Ruhiduggalrupesh@cambridgedu.com,ruhi@cambridge.services9888516262Melbourne, Sydney, AdelaideSouth Asia
Catch Up EducationSylvain Lolleycontact@catch-up.education0449 262 770BrisbaneFrance and French Polynesia
CECARahul Lourencobdm2.sydney@ceca.com.au02 9169 7960SydneyAsia and SEA
College SearchDinesh Koiraladinesh.collegesearch@gmail.com424188410SydneySouth Asia
Core ConsultantsMr Omar Khaninfo@coreconsultant.co.ukSouth Asia
Destino AustraliaErnesto Galindoernesto@destinoaustralia.com.mx0450 494 720SydneyLATAM
Direction AustraliaMaricela Moralesm.morales@directionaustralia.com0433 407 325SydneyLATAM
Discover Matrix Pty LtdKomal Nandaadmissions5@discovermatrix.com9198104376943
E Plus GlobalChetan Barotchetan@eplus.globalSouth Asia
Educonnecting Pty LtdJorgeinfo@educonnecting.com
Edugate Pty LtdRami Elnaboulsirami@edugate.com.au0416 808 841SydneyEurope, ME
EduHub GlobalBikash BhujelEOI@eduhubglobal.com.au bikash@eduhubglobal.com.au0426 170 509SydneySouth Asia
EMK Global Pty LtdMs Elize Nguyencontact@emkglobal.com.au0450 525 288SydneySouth Asia and SEA
EVICON AustraliaZohaib Khan; Kashif Khan (CEO)marketing@evicon.com.au kashif@evicon.com.auMelbourneOceania
Expert Education (Vantage Consulting)Prashanna Dahalprashanna.dahal@experteducation.com.au0426 056 536SydneySouth Asia
First One EducationAhmet Ertaninfo@firstedumigration.com.au02 9267 0718sydneyAll
G4Seven ImmigrationMr. Garrygarryg4seven@gmail.com , g4sevenimmigration@gmail.com89 9960 0047MelbourneSouth Asia
Global Study PartnersNicole Zabbalnicole@globalstudypartners.com0425 560 527SydneyAll
Go StudyJacopo Cornoagaya.basyle@gostudy.com.auSydneyOceania and Europe
Growpro Experience Pty LtdAndrea Murilloandrea.murillo@growproexperience.com52 5527 453 644SydneyLATAM, Europe
Horizon Overseas Studies Private LimitedMr Rajesh Kumar Sharmastudy@thehorizon.in#ERROR!South Asia
HUB-EDUSimon Boncukcuturkey@hubedu.com.au0434 195 086SydneyOceania and ME
I World Study Education AgencySydneyAsia and South Asia
ICN JapanJun Hirosejun_hirose@johokan.jp02 9267 3318SydneyJapan
INDOZ Overseas AustraliaMr Ankur NarangANKUR.NARANG@INDOZOVERSEAS.COM14165625496South Asia
Information PlanetOlga Romanovaolga.romanova@informationplanet.com0425 699 992SydneyLATAM and Europe
IOA Group (Infinite Group)Mrinalini Peermrinalini@infinitegroup.org911149146161SydneySouth Asia
Keen Education ConsultantMr. Shakeel Sharmaaustraliakeen@gmail.com, keeneducationconsultant@gmail.com96 4607 1474South Asia
KIECMr. Shyamshyam.dahal@kiec.edu.np#ERROR!SydneySouth Asia
KLIC ConsultantMr. Dixitklic.consultant@gmail.com99 9927 1711South Asia
Kumar DirectAshwin Pateloffer@kumardirect.com kumardirect@kumardirect.com919825008400MelbourneSouth Asia
Latino Australia - LAESimona Baenasydney@lae-edu.com02 9290 2446SydneyLATAM and Europe



Categories
Uncategorized

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Categories
Uncategorized

Suspendisse facilisis ultricies eros

Nullam egestas rhoncus enim, a dictum libero consequat sit amet. Aliquam sit amet dui nec tortor placerat euismod. Etiam malesuada nulla pellentesque diam pulvinar porttitor. Mauris tincidunt ornare finibus. Integer tempus nibh id ornare mattis. Praesent efficitur, ligula vitae posuere ultricies, eros velit hendrerit metus, sit amet consectetur quam augue eu nulla. Duis porttitor, risus at suscipit fermentum, nibh lorem pretium orci, non suscipit purus dolor a mauris. Ut suscipit arcu ut nunc efficitur, vel lobortis diam auctor. Curabitur faucibus urna hendrerit mauris tempor feugiat. Nullam vel aliquet ex, vel vestibulum massa. Proin vitae libero condimentum, maximus dolor eget, volutpat turpis. Etiam efficitur iaculis efficitur.

Categories
Uncategorized

Nullam egestas rhoncus enim

In vel euismod augue. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Cras euismod turpis nec turpis sagittis, sit amet dapibus arcu sollicitudin. Etiam aliquet neque sit amet elit aliquam pretium. Nunc laoreet, mi vitae faucibus congue, ipsum lectus iaculis nibh, at rutrum erat mi nec sem. Donec nunc turpis, bibendum placerat erat non, fermentum tincidunt odio. Quisque facilisis tortor quis massa lobortis tempus.

Nullam egestas rhoncus

Categories
Uncategorized

Quisque eu sagittis tortor, eget eleifend ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam felis erat, pharetra quis molestie ac, maximus at orci. Curabitur at ex ullamcorper, hendrerit ante at, mollis neque. Curabitur non scelerisque magna. Quisque eu sagittis tortor, eget eleifend ipsum. Sed viverra orci posuere, ornare massa eget, malesuada leo. Maecenas sed nisl sit amet purus sodales blandit. Nunc tortor nunc, elementum et purus vestibulum, venenatis aliquet eros. Maecenas eros massa, congue vel enim a, porta finibus nibh. In varius congue ante eu efficitur. Curabitur cursus urna at pellentesque lobortis. Maecenas scelerisque magna non turpis imperdiet, eleifend tincidunt velit blandit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras non justo lorem.